Ładowanie Wydarzenia

Łydka Grubasa – Niegrzeczny Patrol – Warszawa

Lato, woda, plaża, browary… Czego można chcieć więcej? Jak to czego – porządnego rock and rolla na okrasę!!! Niegrzeczny Patrol już do Was jedzie – Łydka Grubasa zaprasza na wyluzowany, plażowy koncert. 13 lipca widzimy się na Piwna Przystań w Warszawie. Postaramy się wszystkim udowodnić, że ostre gitary jak najbardziej idą w parze z wieczorną fiestą nad Wisłą.

Przybywajcie!
_________________________________________________________
Bilety online: https://goout.net/pl/bilety/lydka-grubasa/kbue/

I pula w cenie 30 zł
II pula do 12.07 w cenie 35 zł
w dniu koncertu w cenie 40 zł

••• ILOŚĆ BILETÓW OGRANICZONA •••
_________________________________________________________

Łydka Grubasa to zespół, który ciężko jednoznacznie zakwalifikować. Muzycznie stanowi wypadkową wszelkich gatunków rockowych, wymieszanych często w karkołomnych konfiguracjach. Tekstowo to bieżąca publicystyka ubrana w humorystyczny, sarkastyczny, czasem dosadny tekst. Mieszanka ta gwarantuje mnóstwo gitarowej energii, bardzo pozytywną aurę płynącą ze sceny oraz dawkę śmiechu połączoną z refleksją.

Grupa powstała w 2002 roku i ma na koncie trzy studyjne wydawnictwa – “Bąż Woa”, “Perpetuum Debile” i “O-dur C-ból”. Ostatnia płyta, nagrana w białostockim Hertz Studio, stanowiła przełomowy moment w historii Łydki, gwarantując grupie liczną rzeszę fanów, dziesiątki koncertów rocznie oraz setki tysięcy odtworzeń w serwisach multimedialnych. W 2011 i 2018 roku Łydka wystąpiła na festiwalu Pol’and’Rock. W roku 2019 po bardzo zaciętej walce otrzymała nagrodę Złotego Bączka, gwarantującą występ na Dużej Scenie P’n’R 2019.

Jak podkreślają sami członkowie zespołu, Łydka zawsze stara się grać i brzmieć jak najlepiej. Priorytetem jest też wzajemny szacunek oraz więź z Publicznością wyrażone tak, aby na ich koncercie każdy mógł poczuć się jego częścią i pełnym uczestnikiem. Bez barier, murów – po prostu rock’and’rollowo.

Szczegóły

Data: 13 lipca 2019
Czas: 20:00 - 22:00

Miejsce wydarzenia

Nazwa wydarzenia: Piwna Przystań
Adres: Wał Miedzeszyński 407
Warsaw, PL

+ Google Map
  • To wydarzenie minęło.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany.

jeden × 1 =