Pol’and’Rock 2019 Live

Pol’and’Rock 2019 Live

Koncert na Pol’and’Rock był dla nas wydarzeniem absolutnie niepowtarzalnym. Z nerwów zginały nam się kolana, a potem, już na scenie, dane nam było dostać w twarz falą pozytywnej energii o mocy bomby atomowej. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem, który ma trzech głównych aktorów. Oprócz nas – wspaniałą, cudowną Publiczność, której oglądanie sprawia nam olbrzymią radość, oraz Muzykę, dla której żyjemy i która jest kamieniem węgielnym tego, co robimy.
Zapraszamy słowami Jerzego Owsiaka:

Złoty Bączek jest nagrodą publiczności i tylko jej głos liczy się w tym plebiscycie. Zmieniona formuła zawęziła Złotego Bączka do dwóch kategorii: zespół polski i zagraniczny – bez względu na to, czy występ odbył się na Małej czy na Dużej Scenie. W 2018 roku Łydka Grubasa zaprezentowała się na Małej Scenie i ten koncert okazał się wielkim sukcesem kapeli, która od niepamiętnych już czasów przygrywa w niezwykle pozytywnym stylu. W obszarze zainteresowań tej muzyki jest nasze życie codzienne, nasze upodobania, a także wizja piękna, z którą chcielibyśmy mieć do czynienia. Kapela,
w odróżnieniu ode mnie, nie jest karana za słowa niecenzuralne, dlatego chcę wziąć z nich przykład i moje wystąpienia firmować tytułem „Owsiak Band”. Koncert na Dużej Scenie w 2019 roku udowodnił, że Łydka Grubasa spięła się na maksa, dała potężny koncert i zaprezentowała absolutnie od początku do końca trzymające w napięciu rockowe show, które przejdzie do historii festiwalowego grania. Z obowiązku przypominam o niedopuszczaniu do słuchania tej płyty dzieci i młodzieży.
Najlepiej wysłuchać materiał samemu i w odpowiednich momentach zakasłać, zrobić „pik”, gwizd, szum wymagany prawem od nas, dorosłych.
Jurek Owsiak

Płytę można kupić TUTAJ.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany.

15 − 2 =