Bąż Woa

Bąż Woa

Materiał nagrano w olsztyńskim Studio X pomiędzy czerwcem i październikiem 2009 r. (+ miksy i mastering w styczeń 2010 r.)
Realizacja: Marcin Kiełbaszewski, Szymon Czech
Miksy: Marcin Kiełbaszewski

Gościnnie wystąpili: Janusz „Plastuch” Dawidczyk (gitara w „Hektarach”), Regina Rosłaniec – Bavcevic (skrzypce), Alex Krusznicki (saksofon tenorowy, klarnet), Marcin Kiełbaszewski (shakuhachi, gong, koto), Bąku (trąbka), Krycha i „Tajny” (chórki).

Projekt graficzny i animacja: Pracownia graficzna POCZEKALNIA POMYSŁÓW
Wykorzystano fotki autorstwa Michała „Tajnego” Piłata.

Zapożyczenia: „Hip hop” (muzyka w oparciu o utwór „Głucha noc” – Peja & Slums Attack, a wcześniej Stan Borys i „Chmurami zatańczy sen”); „Nie mieszczę się w drzwi” (oryg. „I want to break free” – Queen); „Wydój mnie” (inspiracją był utwór „Soft” Ani Wyszkoni i zespołu Video).

Dziękujemy: wszystkim fanom i ludkom, którzy przychodzą na nasze koncerty (ta płyta jest przede wszystkim dla Was!); Marcinowi i Szymonowi za pracę i zaangażowanie w proces powstawania tych numerów; Pani Reginie, Panu Alexowi, Plastuchowi oraz Bąkowi za dołożenie własnych muzycznych cegiełek; Januszowi i Paulinie za cudny projekt okładki; Tajnemu i Kryśce za fotki i filmiki; Pukasowi za przyjemnego CMS’a.

Płytę można kupić TUTAJ.

Posłuchaj

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany.

3 × 4 =