Premiera płyty O-dur C-Ból!

Premiera płyty O-dur C-Ból!

Szanowni Państwo. Pragniemy Wam zaprezentować nasze nowe dokonanie, płytę „O-dur C-Ból”. Znajdziecie na niej 13 kawałków, w większości świeżych. Jeśli ktoś śledzi pilnie nasze koncerty, to pewnie to i owo słyszał, kilka numerów jednak będzie absolutną premierą.

Płyta jest, wg nas, nieco inna od poprzedniej. Czy lepsza? Naszym zdaniem, tak. Na pewno znajdzie się ktoś niezadowolony i rozczarowany, liczymy jednak, że zadowolonych i mile rozczarowanych będzie więcej. Nie chcieliśmy „na chama” dublować poprzednich klimatów, sami się zmieniamy, a razem z nami ewoluuje zespół i jego pioseneczki.

Pozwoliliśmy sobie na więcej czadu, zdecydowanie milej gra nam się ostatnio mocne gitary i dynamiczne bębny, kochamy rockować i mamy nadzieję, że daliśmy temu wyraz w sposób szczery i znośny dla każdego. W warstwie tekstowej też jest kapkę inaczej, ale to już oceńcie sami.

Mamy też nadzieję, że wybór studia nagrań, czyli białostockiego Hertz Studio odbił się pozytywnie na walorach brzmieniowych – Panowie Wiesławscy to profesjonaliści, w dodatku okrutnie sympatyczni ludzie, z którymi wspaniale się pracowało, i chyba słychać to w całości dźwięków. Nie chcieliśmy też przegiąć w druga stronę, także album staraliśmy się (również za radą panów realizatorów) wykonać tak, by nie był plastikową, sztuczną hiper – produkcją, żeby słychać było naturalne, żywe, (czasem krzywe i amatorskie) granie i nasz charakter.

Życzymy miłego słuchania i dziękujemy Wam za cierpliwość oraz wieloletnie wsparcie na koncertach i nie tylko – przed Wami Łydka Grubasa i „O-dur C-ból”…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany.

4 × jeden =